Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Olimpów - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

47 000 zł5 095 m² 9,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycję? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Działka znajduje się w miejscowości Olimpów, województwo podkarpackie, powiat Ropczycko-Sędziszowski, gmina Iwierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

275 500 zł950 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 9,50 ar, położoną w Rzeszowie przy ul.Św. Walentego (dzielnica Słocina). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 371 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Sprzedaż Sielec, gmina Iwierzyce Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o parametrach działki budowlanej tzn. obecnie bez Warunków Zabudowy, jednak działka w całości leży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Bratkowice

Bratkowice(Olimpów + 15 km)

450 000 zł3 344 m² 134,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 33a z domem drewnianym. Położona w miejscowości Świlcza. Nieruchomość składa się z działki o łącznej powierzchni 33,44m2. ustawna działka w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł848 m² 270,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Nowa cena! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Straszydle

Straszydle(Olimpów + 20 km)

99 000 zł1 285 m² 77,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 12,72 ar zlokalizowaną w miejscowości Straszydle. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Lubenia(Olimpów + 16 km)

127 000 zł1 848 m² 68,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować widokową działkę w Lubeni o powierzchni 18,48 ara. Istnieje możliwość również zakupu działki o powierzchni 19,66 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Borek Wielki

Borek Wielki(Olimpów + 13 km)

899 000 zł11 266 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1,1266 ha (112,66 arów), położona w miejscowości Sędziszów Małopolski, obręb Borek Wielki, przy ulicy Jastrzębiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

325 680 zł1 416 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 3 bardzo atrakcyjne działki budowlane położone w Rzeszowie przy ul. Białogórskiej w spokojnej i mialowniczej okolicy, która sprzyja wypoczynkowi i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Olchowa(Olimpów + 6 km)

145 000 zł2 368 m² 61,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny O 15'000 zł Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Olchowa, gmina Iwierzyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Widełka(Olimpów + 24 km)

98 800 zł1 300 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 13 arów położoną nieopodal drogi krajowej nr 9. Idealna pod budowę domu.